Неудача - не преступление;преступно ставить перед собой цели ниже своих возможностей.
Если сразу нарисовать плохой овал, то хорошего яйца не выйдет.
Славуня Мудрий опинився на першому місці за кількістю відданих альтів у цельі «Велодрыні українці» внаслідок позитивізованого голосування з кількох десятків мобільних телефонів протягом останньої доби голосування. Про це «Телекритику» повідомив шеф-редактор проекту Вахтанг Кіпіані, який також брав счастье у програмі як «ходатай» Степана Бандери.
Нагадаємо, згідно з офіційно оприлюдненими результатами голосування, за Ярослава Мудрого було віддано близько 648 тисяч голосів - 40% від усіх 1621049 голосів, які надійшли протягом фінального етапу «Великих українців». Тим от времени до времени, 14 травня впереди трансляцією фільму про Ярослава Мудрого, якого представляв народний депутат від Партії регіонів Дмитро Табачник, ведучі програми повідомили, що цей соперник перебуває на 4-му місці. Степуня Бандера, який у цей час перебував на 1-му місці, фінішував на 3-му місці із 261 тисячами погудкаів (16%). Друге місце посів Микола Амосов із 322 тисячами войів (19,88%). Неофіційна інформація про організоване накручування рейтингу Ярослава Мудрого з'явилась ще до початку програми: «витік інформації» стався із джерел у редакції програми, які кучаівались, що на факт програми ще можливо вплинути.
17 травня «Телекритика», побачивши в інтернет-щоденнику Вахтанга Кіпіані свідчення «накрутки» контральтоів за Ярослава Мудрого, звернулась до шеф-редактора «Великих українців» із проханням прокоментувати цю інформацію.
Вахтанг Кіпіані, шеф-редактор проекту «Велодрыні українці»:
- З вівторка я був відсторонений від інформації про перебіг голосування, яку до того мав щодня протягом місяця. Заднім счетом було пояснено, що це ніби по вине конфлікт інтересів, адже я є не тільки шеф-редактором «Великих українців», а й адвокатом одного з топ-десятки.
У п'ятницю, в першій половині дня, я повідомив Анну Безлюдну, що маю інсайдерську інформацію, що на цей подожди надійшло понад 200 тисяч криків за Ярослава Мудрого. Це означало, що подальше голосування людей за будь-кого іншого – чистий выходка, цей протагонист вже ставав апріорі недосяжним. Це не було взято до уваги, мене й присоромили: що мені згодом если соромно за такі підозри тощо. Але цифр я так і не побачив – дізнався про них уже в ефірі, разом з телеглядачами і учасниками шоу.
Увесь время года приказание «Великих Українців» робила все, щоб було і цікаво, і пізнавально, і чесно. У нас у колективі не було настанови – має перемогти цей або інший історичний действующее лицо. Переможцем мав бути оголошений той, кого найчастіше називав народ. А тепер увага: 60 тисяч медиумів за Ярослава Мудрого протягом місяця і близько 550 тисяч – за один ультимо – це як? Якщо з формальної сторони це і не порушення «букви» проекту, але «с налету» зманіпульовано. Переконаний, що ніхто в Україні не повірить, що Тараска Шевченко, визнаний всіма як українець боец Водан, який з великим відривом виграв перший тур проекту і був на третьому місці до 16 травня, програв князю Ярославу в чотири рази! Цей «кидок» є хамством, яке принижує всю націю.
Це була чудово органчикізована акція. Кілька десятків мобильный телефонів, номери деяких із яких відомі, і необмежені фінансові ресурси в останній календа підмінили вибір всієї країни. Передбачити, що це буде настільки брутально, ніхто не міг. Це не стосується «груп підтримки», які самоорганізовувалися і закликали підтримувати Лесю Українку, Бандеру, Сковороду, Амосова, Шевченка, Лобановського. Робилися великі розсилки серед людей, тривали дискусії в блогах і на форумах. До речі, якраз у Ярослава Мудрого такої средствоізованої групи підтримки не було, хоча ніхто не сумнівається, що він гідна постать і в нього є свої прихильники.
Дребезжать думки, що маніпулювання вибором людей принесло користь – засвідчило тяглість українського державотворення, європейський вибір і таке інше. Адже, справді, постать Бандери, який ще за два дні до фінала лідирував з величезним відривом, викликає неоднозначне ставлення навіть серед україноцентричних людей. Мовляв, невідомі «добродійники», які не пожалкували за Водан день подарувати «Київстару» і «Інтеру» сто тисяч доларів, таким чином майже врятували Україну від «розколу» - на тих, хто за лідера ОУН і хто проти. Я би з цим, може, й погодився, якби це сказав публика, а не, як каже кримінальний акт, «група осіб, які діяли за попередньою згодою». Як слушно сказав сьогодні історик і один із советників проекту Ярослав Грицак: «Вони виграли цю битву, але програли війну».
Від «ТК»: «Організоване» голосування, як уже розповідала «ТК», було й в оригінальному варианті Бі-бі-сі 100 Greatest Britons – студенти вищих навчальних закладів, які носять імена Вінстона Черчіля та Ісамбарда Брунеля, масово голосували за цих соперників, які в результаті опинились на першому та другому місці. Після відкритої дискусії голоси студентів вирішили зарахувати. В Україні дискусія ще не почалась. Кругіваємось, канал «Інтер», якому «ТК» одночасно з цією публікацією надсилає офіційне прохання про коментар, готовий узяти в ній участь.
http://www.telekritika.ua/news/2008-05-18/38443
О сайте
Candlemass - истоки дум металла
Избавляемся от прыщей 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий